• Лавров заперечив міжнародну ізоляцію Росії

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Неділя, 1 червня 2014 року

Голова МЗС Російської Федерації Сергій Лавров заперечив слова президента США Барака Обами щодо того, що Росію вдалось ізолювати.

Про це Лавров заявив у четвер 29 травня, пославшись на слова Володимира Путіна про те, що таку велику країну ізолювати неможливо, і навів як приклад подальшої взаємодії з іншими країнами Петербурзький економічний форум.

«Щоб зрозуміти, вдалося чи ні ізолювати Росію, досить було згадати Петербурзький міжнародний економічний форум, побачити величезну кількість гостей із різних країн і відчути атмосферу заходу — гранично діловий настрій і почуття гумору», — сказав Сергій Лавров.

Словам Лаврова передувала заява президента США Барака Обами про те, що у зв’язку із ситуацією в Україні, дії США дозволили ізолювати Росію.

«Останні дії Росії нагадують нам часи, коли радянські танки в'їхали в Східну Європу. Але це вже не „холодна війна“. Наші можливості з формування світової думки допомогли відразу ж ізолювати Росію», — зазначив Барак Обама.

За його словами, слідом за Америкою світ одразу засудив дії Росії, а Європа та Велика Вісімка ввела санкції проти ряду високопосадовців РФ.

«НАТО зміцнило зобов'язання перед союзниками у Східній Європі. МВФ допомагає стабілізувати економіку України. Спостерігачі ОБСЄ відкрили світу вікно до нестабільних областей України», — сказав президент США.

У своєму виступі Барак Обама також зазначав, що світова думка стала противагою російській пропаганді, військам РФ на кордоні та бойовикам-сепаратистам.

«Наша підтримка союзникам від імені міжнародного порядку дала шанс народу України вибирати своє майбутнє», — зазначив Обама у своїй промові.


Читайте також:

У Росії не знають, куди зникли спостерігачі ОБСЄ

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...