• Пенсії на Донбас будуть доставляти МВС і СБУ

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 4 червня 2014 року

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк сьогодні на засіданні уряду звернувся до Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки та Міністерства соціальної політики із дорученням забезпечити доставку соціальних виплат жителям Донецької та Луганської областей.

«Це наші громадяни. Вони так само, як і вся Україна, хочуть позбутися терористів, і ми будемо виконувати свої зобов'язання перед українцями, де б вони не проживали. Прошу взяти цю ситуацію під суворий контроль», ― цитує прес-служба КМУ заяву Яценюка.

Днем раніше у Верховній Раді України озвучили доповідь про ситуацію в Донецьку та Луганську з неподатковими платежами і зборам податків. Згідно інформації, якою володіє український уряд, Київ не отримав з Луганської та Донецької областей 422 млн грн податків за останній місяць.

Разом з тим міністр соціальної політики Людмила Денисова повідомила, що щомісячне фінансування пенсійних виплат почалося в Україні згідно з графіком, з 3 червня і в повному обсязі. За її словами, сьогодні пенсії отримають 83 000 пенсіонерів в Донецькій області та 44 000 ― у Луганській. Завтра їх отримають чергові 326 тисяч донеччан і 164 тисячі луганчан.

Виняток становитимуть тільки жителі Слов'янська, Краматорська та Антрацита.

«Ми не можемо допустити, щоб банківські працівники і люди, які забезпечують ці соцвиплати, опинились у небезпеці», ― зазначила міністр.


Читайте також:

Міністри оборони НАТО схвалили АТО на Донбасі

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...