• Яскраве дійство в українсько-китайському стилі під дощем: презентація Фалуньгун

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 2 червня 2014 року
В останній день весни на Хрещатику попри похмуре небо і дощ атмосфера була особливою: на тлі сірих цоколів будинків та асфальту яскравим спалахом переливався справжній китайський дракон, танцювали стрункі, ніби невагомі «небесні феї» та ходили жінки у традиційних українських костюмах.

Усі вони, а також чоловік у костюмі імператора, велика група барабанщиків із поясними китайськими барабанами, влаштували красиве шоу в китайському та українському стилях, а також показували вправи практики Фалунь Дафа.

Організатори кажуть, що хотіли представити чисту традиційну китайську культуру, а також познайомити людей із практикою Фалунь Дафа, що вчить людей вдосконалюватись у відповідності з високими моральними нормами.

«真善忍» або «Чжень-Шань-Жень» (кит. Істина-Доброта-Терпіння) — принцип практики Фалунь Дафа, повідомляється на сайті послідовників вчення. Позбавляючись від своїх негативних емоцій і думок, а також пристрастей, підвищуючи свій духовний рівень і виконуючи комплекс неважких вправ, людина досягає гармонії із собою та навколишнім світом, постійно намагається змінюватись на краще.

У Китаї, де практика була вперше представлена і завоювала величезну популярність, її у 1999 році з подачі Політбюро та його голови Цзян Цземіня неофіційно заборонили і піддали переслідуванням. Вони убоялись того, що аполітичний рух Фалунь Дафа вже у той час отримав більшу популярність, ніж компартія, і сприяв формуванню більш свідомої особистості.

Якщо раніше, до поширення Фалуньгун, по новинах розказували, що щось позитивне зробила саме партія або її діячі, то з того часу все частіше люди казали, що робили щось на благо суспільства через те, що практикували Фалунь Дафа. Компартійне керівництво все більше це дратувало і воно почало боятись втратити ідеологічний контроль над масами.

Репресії проти Фалунь Дафа із самого початку відмітились надзвичайною жорстокістю. Тюремщиків заохочували застосовувати до послідовників практики тортури, а деяких ув’язнених (проти їхньої згоди) використовували як банк органів для трансплантації, в результаті чого вони помирали.

Незважаючи на те, що репресії проти Фалунь Дафа не втихають вже 15 років, багато послідовників Фалунь Дафа в Китаї й далі займаються практикою і в мирні способи протистоять переслідуванням, викривають наклепи на себе, які поширює компартійне керівництво через підконтрольні їй ЗМІ, а також вдосконалюють у собі правдивість, доброту і терпіння, слідуючи настановам свого вчителя, майстра цігун Лі Хунчжи.

Зарубіжні послідовники практики підтримують їх у цьому і закликають світову громадськість припинити переслідування Фалунь Дафа в Китаї.


Читайте також:
В Києві збирають підписи проти насильницького вилучення органів
Проти вилучення органів підписалися близько півмільйона людей
У світі відзначили Міжнародний день Фалунь Дафа
Переслідування Фалуньгун у Китаї: 12 років терору

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...