• Росія готує провокації за участю захоплених у Криму літаків

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 3 червня 2014 року

За оперативними даними групи «Інформаційний опір», російські військові планують провокації на території України з використанням літаків МіГ-29 українських Повітряних сил, які захопили в Криму.

Як повідомляє керівник «Інформаційного опору» Дмитро Тимчук, зараз на території міжнародного аеродрому Севастополя «Бельбек» йде завантаження боєкомплектів і заправка цих бойових літаків. Серед них 7 бойових МіГ-29 і 2 ― навчально-бойових. Всі вони мають українські розпізнавальні знаки і оснащені системою розпізнавання «свій-чужий», яку використовують ЗС України.

За даними Тимчука, частина цих літаків готується для використання з території Криму, а частина буде перекинута на аеродроми в Ростовській області.

Після анексії Криму російська сторона передала Україні 37 українських літаків. Велика частина з них була у несправному стані. Коли справа дійшла до справної авіатехніки, росіяни різко припинили процес її передачі.

Тим часом, військові частини Повітряних Сил Збройних Сил України ведуть ремонтні роботи, щоб відновити бойову авіатехніку, що повернули з Криму. Крім літаків МіГ-29, ремонтні підрозділи військових частин лагодять також Су-24М, Су-25, Су-27, Су-27УБ і Ан-26Ш. Ними відремонтовано вже 68 літальних апаратів, повідомляє прес-центр Міноборони України.


Читайте також:

Жителів у зоні АТО Аваков закликає сидіти вдома

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...