• Міністри оборони НАТО схвалили АТО на Донбасі

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 4 червня 2014 року

21 міністр оборони країн-членів НАТО одностайно підтримали Україну, дії керівництва країни, Збройних Сил і силових структур у проведенні антитерористичної операції (АТО) в Донецькій і Луганській областях.

Учасники брюссельського засідання комісії «Україна ― НАТО» зробили такий висновок, заслухавши доповідь в.о. міністра оборони Михайла Коваля по ситуації на Сході України. У своєму виступі генерал-полковник описав ситуацію з АТО і практичні кроки з ліквідації злочинних угруповань, повідомляє прес-служба Міністерства оборони.

Михайло Коваль зазначив, що на сьогоднішній день зібрано чимало доказів того, що серед терористів на Сході України присутні представники Північнокавказького регіону та інших регіонів Росії.

«Ми їх бачимо по ТБ. Вони є і серед полонених, яких захоплюють українські військові. Всі ці факти будуть задіяні в майбутньому судовому процесі, який Україна ініціює по відношенню до тих, хто почав війну на її території», ― сказав він.

Як повідомляє Міноборони, в даний час країни Альянсу вже «повним ходом» надають Україні «практичну допомогу» в області «не летальної зброї» з Польщі, Великобританії, Франції та США.


Читайте також:

РНБО вирішить питання щодо введення воєнного стану на Донбасі

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...