• Меркель радить Україні налагодити відносини з Росією

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Четвер, 12 червня 2014 року

Києву слід налагоджувати діалог із Москвою, вважає Ангела Меркель, і підкреслює, що програма «Східного партнерства» із Україною, Грузією і Молдовою жодним чином не направлена проти Росії.

«Вибудовування хороших відносин з ЄС має на увазі хороші відносини із Росією», — сказала канцлер Німеччини на прийомі для дипломатичного корпусу, повідомляє Deutsche Welle.

За словами Ангели Меркель, Європа виступає за діалог із Росією.

Що стосується ситуації в Україні, політик сказала, що для початку проведення запланованих реформ у країні необхідно припинити вогонь у східних областях.

«Ми всі хочемо, щоб там припинилася стрілянина. Тільки після цього новий український президент зможе зосередитися на проведенні необхідних реформ, — відмітила вона. — Потрібно зробити все можливе, щоб справдилися надії на новий початок».

Для розвитку у цьому напрямку, за словами канцлера, потрібно зміцнити правову державу, приділяти увагу забезпеченню прав людини, зберегти територіальну цілісність України і забезпечити її економічний розвиток. У цій «геркулесовій праці», як наголошує Меркель, Петро Порошенко може розраховувати на допомогу Німеччини.


Читайте також:

Лоукостер РФ літатиме до Криму попри заборону

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...