• «Укрзалізниця» допомагає евакуювати дітей зі сходу України

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 5 червня 2014 року

Представники самопроголошеної «Донецької народної республіки» (ДНР) всіляко заважають українській залізниці евакуювати дітей і людей з районів, де йде антитерористична операція. У зв'язку з цим «Укрзалізниця» розробила безпечний маршрут прямування.

Так, для перевезення дітей з Луганська був сформований додатковий поїзд №525/526 сполученням Луганськ ― Одеса. За його допомогою було безкоштовно перевезено понад 500 луганських дітей-сиріт, незважаючи на блокування поїзда представниками ДНР, повідомляє офіційний сайт «Укрзалізниці». 

Коли поїзд з Одеси відправився до Луганська за спеціально розробленим графіком, керівництво ДНР наказало працівникам Донецької залізниці повідомити Одеську та Придніпровську залізниці про те, що цей поїзд прийматися не буде. У зв'язку з цим потяг повернули до Одеси.

Пізніше «Укрзалізниця» зробила все можливе, щоб безпечно евакуювати дітей і жителів із небезпечних регіонів.

Також з 2 до 9 червня українська залізниця збільшила кількість вагонів у потягах до 18―20, а також призначила додаткові поїзди з метою забезпечення вивезення пасажирів з Луганської та Донецької областей.


Читайте також:

Потяги замість Криму направлятимуть до інших туристичних міст

Поїзди на Сході України зупинятимуться тільки на найбільших станціях

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...