• Порошенко назвав питання, по яких ніколи не піде на компроміс

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 11 червня 2014 року

П'ятий президент України Петро Порошенко назвав три позиції в питаннях розвитку країни, які не підлягають обговоренню.

Це євроінтеграція України, унітарність (єдність) країни і український Крим.

«Європейський вибір України ― це серце нашого національного ідеалу. Ми вже завершили перший етап безвізового режиму і дуже скоро завершимо другий. Так що з 1 січня 2015 року громадяни України будуть подорожувати Європою без віз», ― сказав Порошенко під час церемонії інавгурації.

Новий президент пообіцяв докласти всіх зусиль і свій дипломатичний досвід, щоб досягти безпеки і миру в країні. Для цього він має намір підписати міжнародний договір замість Будапештського меморандуму, запропонувати «мирний план», вести «мирний діалог» з мирними громадянами України і реформувати армію.

«Ми не будемо говорити з бандитами та з діючими місцевими депутатами, які вже нікого не представляють. Ми готові оголосити дострокові вибори на Донбасі. Такий мій мирний план для всієї країни і Донбасу. Дискусії не підлягає питання про територіальну цілісність України. Ми повинні зміцнити нашу безпеку. Армія і її переозброєння ― це наш головний пріоритет», ― підкреслив Порошенко.

Що стосується Криму, то він «був, є і буде українським», заявив голова держави.

Нагадаємо, 7 червня 2014 року Петро Порошенко офіційно став президентом України і присягнув на вірність українському народу.


Читайте також:

Москва готова до діалогу з Порошенком ― Лавров

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...