• Росія розпочала масштабні військові навчання через НАТО

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 10 червня 2014 року

Військові сили Балтійського флоту, Повітряно-десантні та Військово-повітряні війська Росії сьогодні, 10 червня, почали навчання в Калінінградській області у відповідь на маневри НАТО.

У російських маневрах задіяні корабельні угруповання, винищувачі-бомбардувальники Су-34, бомбардувальники дальньої авіації Ту-22М3 і вертольоти Мі-24, повідомляє прес-центр Міноборони РФ. До Калінінградської області вони були перебазовані з центральних регіонів Росії.

В цей же час на території Латвії, Литви та Естонії, а також у Балтійському морі проходять навчання сил НАТО. Щорічні маневри «Удар шаблі ― 2014» і «Балтопс ― 2014» за участю 4,7 тис. військовослужбовців і близько 800 одиниць бойових машин триватимуть тут до 20―21 червня.

Кількість військових і одиниць бойової техніки, залучених до навчань у Калінінградській області з боку Росії «зіставна» з кількістю озброєння, військової техніки і сил НАТО, задіяних у прикордонних навчаннях, наголошується в Управлінні прес-служби й інформації Міноборони РФ.

Відзначимо, спочатку НАТО планувало залучити до спільних навчань і Росію, однак пізніше визнало недоречним присутність російських військових у зв'язку із заморожуванням військової співпраці з РФ через загострення кризи в Україні.


Читайте також:

Міністри оборони НАТО схвалили АТО на Донбасі

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...