• На Донбасі з'явилися партизанські формування

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 9 червня 2014 року

На Донбасі з'явилися невідомі партизанські загони, які ведуть боротьбу з терористами і сепаратистами, повідомляє головний редактор InformNapalm Роман Бурко з посиланням на волонтерів, що займаються прослуховуванням інтернет-рації Zello, по якій терористи таємно обмінюються інформацією.

Одне з таких народних формувань було помічене на трасі Харків ― Ростов.

Тактика їхніх атак на блокпости ДНР не властива формуванням «Нацгвардії», «Правого сектору»‬ та територіальній обороні «Донбас». Вона добре злагоджена і напади відбуваються без втрат серед партизанів, наголошується у повідомленні.

Як припускають волонтери, партизанською діяльністю, скоріше за все, займаються місцеві жителі, оскільки вони дуже добре орієнтується на місцевості. Тільки за вчорашній день пропало 5 бойовиків.

«Сепаратисти й раніше скаржилися по рації Zello на зникнення своїх людей в окупованих районах. Часто це списували на дії спецслужб, але провівши аналіз повідомлень, що надходять від місцевих жителів і волонтерів на сході України, ми дійшли до висновку, що на Донбасі почали діяти самостійні партизанські загони, які ведуть боротьбу з терористами і сепаратистами», ― пише Бурко.

Все ж, волонтери пов'язують виникнення цих осередків не хвилею патріотичних почуттів, а, скоріше за все, побутовими причинами ― через мародерства з боку проросійських бойовиків і постійне збільшення фактів репресій щодо місцевого населення.

Нагадаємо, днями раніше проукраїнськи налаштовані мешканці Слов'янська та інших міст Донбасу влаштували в Інтернеті патріотичний флешмоб. Вони викладали в соцмережах фото сторінок прописки своїх паспортів з підписом «врятуйте народ Донбасу від російських терористів», повідомляє друкований орган Міноборони газета «Крила України».


Читайте також:

«Укрзалізниця» допомагає евакуювати дітей зі сходу України

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...