• Прокуратура розцінила звільнення Лозінського як службову халатність

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Четвер, 12 червня 2014 року

Прокуратура Київської області вважає, що колишнього народного депутата від фракції «БЮТ» Віктора Лозінського звільнили з ув’язнення незаконно, а судове рішення, яке дозволило такі дії, будуть оскаржувати.

11 червня Віктор Лозінський вийшов на волю за рішенням Бориспільського міськрайонного суду. Стан здоров’я Лозінського не дозволяє йому продовжувати перебувати за ґратами — так стверджує його захист. Однак обласна прокуратура оскаржила таке судове рішення, наголошуючи на тому, що до суду не викликалися експерти, які б представили додаткові пояснення щодо стану здоров’я ув’язненого і неможливості його перебування в колонії. Крім того, не було доведено, що вказані в документації захворювання Лозінського представляють загрозу для його життя.

Оскільки апеляційна скарга обласною прокуратурою була подана вчасно, судове рішення не мало вступати в силу, тобто випускати Лозінського на волю посадові особи Бориспільської колонії не мали права. Через це у відношенні них було відкрито кримінальне провадження по статті 367, частині 1 Кримінального кодексу — за «службову халатність».

Нагадаємо, 20 квітня 2011 року Дніпровський районний суд міста Києва виніс вирок Віктору Лозінському, присудивши йому 15 років позбавлення волі за вбивство у мисливських угіддях Кіровоградської області громадянина Валерія Олійника. Це вбивство отримало широкий резонанс у пресі — Лозінського тоді описували як людину, що скоїла вбивство задля розваги.


Читайте також:

«Народного мера» Слов'янська заарештували його соратники

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...