• ЛНР подякувала комуністам за гроші та гуманітарну допомогу

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Неділя, 29 червня 2014 року

Голова самопроголошеної «Луганської народної республіки» висловив подяку лідеру російської компартії Геннадію Зюганову за надану гуманітарну та фінансову підтримку.

Відповідне відео та фото документу викладені на сайті ЛНР. Документ про подяку підписаний датою 25 червня.

Можливо, така подяка була підготовлена спеціально до дня народження головного російського комуніста Геннадія Зюганова, якому 26 червня виповнилося 70 років.

Раніше, 3 червня, керівник фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв з парламентської трибуни заявив, що у Слов'янську сепаратистів фінансують представники Комуністичної партії України.

Він сказав, що разом із терористами комуністи організовують провокації та забезпечують пряму підтримку цих терористичних угруповань.

18 червня це підтвердила Служба безпеки України, заявивши, що керівники регіонального осередку компартії України організовують на території Луганської області незаконне постачання зброї.

Зазначимо, у своїй заяві від 23 червня на офіційному сайті КПУ Петро Симоненко, голова українських комуністів, написав: «Компартія докладе всіх зусиль, щоб війна була зупинена якомога скоріше, а ті, хто її розв’язав, понесли справедливе та заслужене покарання». Він розкритикував нинішню владу і сказав, що 100 днів роботи нової влади — це повний провал економічної та соціальної політики.

Експерти ж відзначають, що комуністи ведуть повністю промосковську політику.

Нагадаємо, «Велика Епоха» писала, що Леонід Кравчук радить українцям читати «Дев'ять коментарів про комуністичну партію» — книгу, яка була створена на основі свідчень осіб, які пережили переслідування з боку компартії. У нарисах розкривається ідеологія комунізму, те, як вона спотворила свідомість мільйонів людей у всьому світі, а також призвела до штучної смерті більше 80 млн людей у різних країнах, де свого часу правила або досі править компартія.


Читайте також:

Чому сепаратизм в Україні містить комуністичне насіння?

Компартія Китаю покриває видалення органів у в'язнів

Відеозвернення до російських комуністів від ЛНР і висловлення їм подяки:

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...