• Грабіжника піймали через те, що він забув вийти з Фейсбуку

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Середа, 25 червня 2014 року

В місті Сент-Пол у Міннесоті стався незвичайний випадок — грабіжник вирішив перевірити повідомлення на Фейсбук з домашнього комп’ютера у квартирі, до якої вдерся, і забув вийти зі своєї сторінки.

Інцидент стався 19 червня. Того дня Джеймс Вуд зайшов додому і виявив, що його обікрали: зникли кредитні картки, годинник та вся готівка, яку він тримав вдома.

Натомість недалекоглядний злочинець залишив на місці пригоди свої мокрі джинси із ременем, а також тенісні туфлі — на вулиці йшов дощ, і чоловік перевдягнувся у домі, який грабував. Крім того, грабіжник встиг перевірити з комп’ютера власника будинку свою сторінку на Фейсбук і забув вийти з неї.

Власник будинку Джеймс Вуд зв’язався із горе-злочинцем і навіть запропонував йому забрати одяг, що той залишив, в обмін на деякі речі Вуда. Грабіжник написав, що погоджується із ним зустрітися, таким чином підтвердивши те, що був у будинку.

Проте зустріч сталася раніше і зовсім випадково — Джеймс Вуд впізнав злочинця, коли той йшов по вулиці, і одразу ж зателефонував до поліції.

«Я ніколи не зустрічав нічого подібного, — говорить прокурор округу Дакота Джеймс Бекстрем. — Це доволі незвичний випадок, і можливо, він прикує до себе увагу вечірніх телешоу через те, що він такий яскравий».

26-річного горе-грабіжника заарештувала поліція. Що цікаво, в той момент у нього на руці був одягнений годинник Вуда. Тепер чоловіку загрожує тюремне ув’язнення строком до 10 років і штраф до $20 000.


Читайте також:

В індійському місті — нашестя мавп

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...