• Коронація іспанського короля: як пройшла церемонія

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Субота, 21 червня 2014 року
Зважаючи на кризу в Іспанії, коронація Феліпе VI проходила доволі стримано: пишного торжества із феєрверками не було, так само, як і закордонних гостей, європейських монархів та політиків. Урочистості святкуванню додавали квіткові композиції, якими був прикрашений весь центр Мадриду.

«Ми не забуваємо про принципи економії, яких радять дотримуватись у наш час», — йдеться у заяві, оприлюдненій від імені монаршого двору.


Складаючи присягу у парламенті Іспанії, Феліпе VI проголосив гасло: «Оновлена монархія для нових часів». Монарх намагатиметься повернути прихильність народу, втрачену його батьком в останні роки через низку корупційних скандалів.

Крім того, перед Феліпе VI стоїть завдання згуртувати іспанців і зберегти країну в єдності. Нині сепаратистські настрої поширені у Каталонії та Країні Басків.

Нагадаємо, 2 червня 2014 року після 39 років правління колишній король Іспанії Хуан Карлос І оголосив про те, що зрікається престолу на користь свого сина принца Феліпе. 19 червня відбулась коронація Феліпе VI.


Читайте також:
Король Іспанії прийшов на офіційну зустріч із синцем і розбитим носом
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...