• Проти екс-міністра здоров'я порушено кримінальну справу

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Неділя, 22 червня 2014 року

Генеральна прокуратура України відкрила кримінальне провадження проти Раїси Богатирьової, екс-голови Міністерства охорони здоров'я України та екс-віце-прем'єра. Про це повідомила прес-служба Генпрокуратури.

У повідомленні йдеться, що Генеральна прокуратура розслідує кримінальну справу, яку було відкрито за частиною 5 статті 191 — привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, якщо вони вчинені в особливо великих розмірах або організованою групою. У порушенні зазначеної статті підозрюються посадові особи Міністерства охорони здоров'я України, зокрема, колишній міністр.

За інформацією Головного слідчого управління Генпрокуратури, за 2011—2013 роки була здійснена розтрата 63,5 млн грн під час здійснення закупівлі лікарських засобів, імунобіологічних препаратів, виробів медичного призначення та обладнання за значно завищеними цінами. Також були витрачені завищені кошти в сумі 279 млн грн в першій половині 2013 року на закупівлю інсулінів «Індар» у ЗАТ «З виробництва інсулінів „Індар“».

У ГПУ також повідомили, що в ході прокурорської перевірки було встановлено, що вказані посадові особи безпідставно перерахували товариству кошти з бюджету на суму 6,4 млн грн.


Читайте також:

Фінансова розвідка виявила закордонні мільярди Януковича

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...