• Продажі авто в Україні впали до рекордного мінімуму

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Субота, 21 червня 2014 року

У травні в Україні продали лише 13 тисяч старих авто, що майже у два рази менше, ніж у квітні. Про це повідомив директор консалтингової компанії AUTO-Consulting Олег Омельницький. Він каже, що таких рекордно низьких продажів в Україні не спостерігалося з початку 1990-х, пише «Капітал».

За його словами, навіть у посткризовий 2009-й продавали не менше 30 тисяч машин на місяць.

Аналогічний антирекорд встановлений і на ринку нових авто. В останній місяць весни реалізували близько трьох тисяч автомобілів — це в три рази менше, ніж у квітні, і в п'ять разів менше, ніж у травні минулого року (15 і 13 тисяч машин відповідно).

Ціни на потримані автомобілі встановлюються у валюті, через що у гривневому еквіваленті машини стали дорожчими приблизно на 40%.

Водночас, у травні різко виріс попит на машини радянського, українського та російського виробництва вартістю $500—1500, які були випущені 20—25 років тому, каже експерт.

При цьому швидко продаються машини тих власників, які хочуть скоріше позбутися свого рухомого майна і готові поступитися 15—25% початкової ціни, відзначає керівник PR-служби сайту оголошень rst.ua Микола Росліченко. Він каже, що пропозиції щодо термінових продажів машин за останні кілька місяців зросли вдвічі.

Найчастіше подібні оголошення подають жителі Донецької, Луганської областей та Криму — вони хочуть тимчасово пересісти з дорогих іномарок на старі автомобілі і, таким чином, врятувати своє майно від мародерів, кажуть експерти.


Читайте також:

В Україні популярними стали автовишиванки

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...