• Москва збираєтсья скасувати рішення про військову інтервенцію

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 24 червня 2014 року

Члени ради Федеральних зборів Російської Федерації у середу скасують резолюцію від 1 березня 2014 року, що дозволяє військову інтервенцію в Україну.

Сенат розгляне дане питання за заявкою президента Росії Володимира Путіна, повідомив ЗМІ заступник голови комітету з міжнародних справ Ради Федерації, депутат Державної Думи Андрій Клімов.

Президент України Петро Порошенко у відповідь привітав «перший практичний крок» Путіна щодо врегулювання ситуації на Донбасі ― скасувати рішення про використання російських військ на українській території, повідомляє прес-центр глави української держави.

У зв'язку із зверненням Путіна до російського парламенту, Порошенко запропонував голові Верховної Ради Олександру Турчинову обговорити це питання з головою Ради Федерації Валентиною Матвієнко на найближчому засіданні верхньої палати парламенту Росії.

Нагадаємо, сьогодні раніше президент США Барак Обама та Володимир Путін провели телефонну розмову. У бесіді американський лідер попередив російського колегу, що якщо Москва не підтримає мирний план Порошенко, то США будуть змушені розширити санкції щодо Росії.


Читайте також:

У Донецьку домовились про двостороннє припинення вогню

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...