• Для переселенців є тисячі вакансій - Служба зайнятості

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 24 червня 2014 року

Державна служба зайнятості України пропонує громадянам, які переїжджають з Криму та Донбасу в інші українські регіони на тимчасове проживання, стати на облік в службу зайнятості за пред'явленням тільки посвідчення особи.

При цьому переселенцям сьогодні готові запропонувати 50,4 тис. вакансій, заявила міністр соціальної політики Людмила Денисова, повідомляє прес-служба КМУ.

Зокрема, у Києві є 7,3 тис. вакансій, у Київській області ― 2,4 тис., Дніпропетровській ―7,5 тис., Харківській ― 2,7 тис.

При цьому для працівників сфери торгівлі та послуг є 6714 вакансій, для технічних службовців ― 1824, для кваліфікованих працівників сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства ― 1251, для робочих спеціальностей (слюсарів, токарів, ремонтників електричного обладнання, електрогазозварників, водіїв тощо) ― близько 26 тис. вакантних місць.

Крім того, ринку праці, за словами міністра, сьогодні необхідні лікарі, бухгалтери, економісти, інженери, ІТ-спеціалісти, викладачі та інші. Державна служба зайнятості готова запропонувати їм більше 14 тис. таких вакансій.

Людмила Денисова зазначила, що урядова програма працевлаштування переселенців передбачає тісну співпрацю з роботодавцями. Ті, хто шукає роботу, можуть навіть опанувати нову спеціальність.

«Ми готові навчити людей, які залишилися без роботи і змушені переїхати на нові території, новим професіям за рахунок Фонду соцстрахування», ― додала міністр.


Читайте також:

Виведені з країни мільярди Януковича виявлені на закордонних рахунках

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...