• Реконструкцію Гостиного двору остаточно заборонили проводити судом

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Середа, 25 червня 2014 року

Реконструкція Гостиного двору буде зупинена — Київський апеляційний адмінсуд визнав неправомірним виділення землі забудовнику Гостиного двору під реконструкцію.

Активіст громадської ініціативи «Збережи старий Київ» Ігор Луценко повідомляє на своїй сторінці на Фейсбук, що суд скасував рішення Київради від 20.09.2012 за номером 137/8421, за яким гостинний двір фактично передавався під реконструкцію компанії «Укрреставрація».

Луценко стверджує, що відтепер у компанії наближеної до Януковича людини немає дозволу щось робити на цій ділянці, оскільки ця земля знову повернулась у розпорядження киян.

«Очікуємо, що Укрреставрація негайно звільнить дві вулиці на Подолі, де вони розмістили своє будівельне обладнання», — пише Ігор.

Крім того, очікується, що Київрада скасує рішення про виділення земельної ділянки для робіт «Укрреставрації», оскільки суд визнав його неправомірним. Таке рішення у вересні 2012 року приймалось у Київраді більшістю Гереги, говорить Луценко.

Однак, за словами активіста, рішення про зупинку реконструкції Гостиного двору і повернення землі у розпорядження Києва наразі блокують депутати партії «УДАР» у Київраді.

Нагадаємо, раніше активісти і ряд громадських організацій били на сполох, повідомляючи, що будівлю мають намір реконструювати під торгівельно-розважальний центр, і вимагали терміново зупинити роботи у Гостиному дворі як такі, що можуть зашкодити пам’ятці.


Читайте також:

Кияни, мешканці старовинного «замку», самі взялись за реконструкцію

Суд не визнав Гостиний двір культурною цінністю Києва

Представлено проект реконструкції київського Гостиного двору

Парламент дозволив продати Гостиний двір у Києві

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...