• Жителі Донбасу шикуються у черги, щоб виїхати до Росії

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Четвер, 12 червня 2014 року

Значна кількість людей, що живе на Донбасі та Луганщині, у ці дні намагається виїхати з краю у більш безпечні частини країни. І все ж велика кількість місцевих жителів виїжджає до Росії, а також до Криму.

Так, за свідченням кореспондента «Великої Епохи» у Краматорську, до місцевого штабу ДНР люди утворили цілу чергу — записуються, щоб поїхати до Росії як біженці.

Фото-00571.jpgБажаючі виїхати до Росії стоять у черзі до штабу ДНР у Краматорську, 12 червня 2014 року. Фото: Велика Епоха

Місцеві перевізники також повідомляють, що кожного дня збираються великі групи бажаючих виїхати до Москви. Автобуси з ними від’їжджають з проспекту Мира. Очевидці відмічають, що на автовокзалі Краматорська, з якого автобуси виїжджають до інших областей України, таких натовпів немає.

12 червня голова самопроголошеної «Донецької народної республіки» Денис Пушилін заявив, що з Донбасу та Луганщини до Росії переїхали вже 15 тисяч місцевих жителів.

Нагадаємо, генеральний секретар ОБСЄ Ламберто Заньєр на зустрічі з українськими біженцями, які перебувають у Ростові, запевняв, що почути голос Донбасу та Луганщини дозволить проведення в Україні дострокових виборів до Верховної Ради.


Читайте також:

На Донбасі з'явилися партизанські формування

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...