• 28—30 червня в Одесі проведуть ряд фестивалів

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Четвер, 12 червня 2014 року

В суботу-понеділок 28—30 червня в Одесі планують провести цілий парад фестивалів під назвою «Хочу до Одеси» — місто хоче підтвердити свій статус важливого туристичного та культурного центру.

За інформацією Одеської мерії, у місті в ці дні проведуть близько 100 фестивалів різної тематики, майданчиком для яких стане усе місто.

Очікується, що жителі Одеси та її гості зможуть відвідати гастрономічні, спортивні, музичні, кіно- та інтелектуальні фестивалі. Серед них — «Танцювальний», «Туристичний», фестиваль «Вина і хліба», «Шашлику», фестиваль фонтанів, рибацької кухні, ремесел, фестиваль сучасної музики та кіно «Німі ночі», а також покази мод.

Крім того, організатори проведуть новий фестиваль «Айвідеофест», на якому протягом трьох днів учасники зможуть потренуватись знімати відеоролики на тему Одеси. Відео, яке набере найбільше позитивних відгуків глядачів, отримає приз.

«Вся країна має приїхати до Одеси. Тут є що подивитися і що показати», — зазначили організатори.

Головні фестивальні сцени будуть встановлені біля пам’ятника Дюку, на Соборній площі, на Дерибасівській, в Міському саду, на Морвокзалі, пляжах Аркадії та Ланжероні, повідомила начальник департаменту культури і туризму Тетяна Маркова.


Читайте також:

У Харкові демонструватимуться унікальні полотна про Китай

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...