• Кияни запустили нову зручну соцмережу

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Четвер, 26 червня 2014 року

Кияни Андрій Стегно та Ілля Дмитрук започаткували нову соціальну мережу — Cardsaround. Її зручність у тому, що в ній можна шукати людей за родом діяльності або за інтересами.

В такій мережі користувач може створити свою візитну картку, в якій вказати, за якими питаннями до нього можна звертатись. Це може бути як експерт, із яким потрібно проконсультуватись по робочих питаннях, так і людина, яку можна запросити пограти у шахи або пройтись по магазинах.

Вказані в анкеті інтереси людини розглядаються як ключові слова, за якими можна шукати. Наприклад, #дизайнер або #косметолог.

«Наша соцмережа пошук [людей в Інтернеті] спрощує. До прикладу, я хочу знайти доктора. Я набираю #доктор, і пошук видає мені візитні картки людей, які надають медичні послуги», — говорить програміст-розробник нової соцмережі Андрій Стегно.

Ще одна зручність полягає в тому, що користувач може створити собі в мережі кілька візитних карток — наприклад, одну для робочих питань, іншу для якогось виду зацікавлення, ще одну — для іншого роду діяльності. Якщо до нього будуть звертатись не по темі, заявленій у візитівці, людина може просто поскаржитись адміністрації.

Нова соціальна мережа доступна за адресою: cardsaround.com


Читайте також:

Водолази Києва провели незвичайний суботник

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...