• ДАІ слідкуватиме за паркуванням авто

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Четвер, 26 червня 2014 року

Представників ДАІ уповноважили стежити за тим, як паркується автотранспорт в населених пунктах. Про це вчора повідомив міністр Кабміну Остап Семерак, пише Expres.ua..

«Сьогодні було затверджено постанову, яка вносить зміни в правила паркування транспортних засобів. Зокрема, контроль над неправильним паркуванням вирішено покласти на працівників ДАІ», — сказав Семерак. Міністр повідомив і про те, що Кабмін доручив, щоб міністерства і відомства зобов'язали органи місцевої влади встановлювати у населених пунктах паркомати з метою прибрати з вулиць паркувальників.

Раніше президент України Петро Порошенко підписав закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо паркування транспортних засобів». Цей закон передбачає штрафи за те, що власник авто не оплатив за користування майданчиком для платного паркування, який оснащений паркоматами або автоматичними в'їзними та виїзними терміналами. Штраф становить від 8 до 12 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (136—204 грн).

Крім того, закон визначає і відповідальність тих посадових осіб суб'єктів господарювання, які є власниками парковки. Якщо вони порушать вимоги законодавства, які пред'являються до розміщення та роботи майданчиків для паркування, то їм доведеться заплатити штраф від 20 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340—510 грн).


Читайте також:

ДАІ буде вішати GPS-маячки на проблемні авто

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...