• Кількість українських туристів у Грузії збільшилась на третину

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Субота, 5 липня 2014 року

У січні — травні 2014 року кількість українців, які відвідали Грузію, становила 48,8 тисячі осіб. Це на 27% більше, ніж було за цей же період минулого року.

Про це повідомив надзвичайний і повноважний посол Грузії в Україні Міхеїл Уклеба, пише ТСН.ua.

Він сказав, що Україна займає п'яте місце в топ-10 країн, громадяни яких регулярно відвідують Грузію, причому — перше місце серед країн, які з Грузією не межують.

Загальний туристичний потік до Грузії в 2013 році зріс на 22% порівняно з 2012 роком — країну відвідало 5 мільйонів і 392 тисячі туристів. Це перевищує кількість населення країни.

Глава Національної адміністрації Грузії з туризму Георгі Сигуа запевнив, що українці будуть відчувати себе в Грузії, як удома. На головних вулицях Тбілісі можна побачити чимало вивішених українських прапорів та української символіки — це підкреслює, що грузини підтримують Україну та український народ, додав Сигуа.

Чиновник повідомив, що в 2014 році Грузія очікує велику кількість туристів в чорноморських регіонах Аджарія і Мегрелія, де протягом літнього сезону проходить багато цікавих культурних заходів. Також грузини планують залучати більше туристів у менш відомі, але привабливі, за словами Сигуа, регіони, такі як Сванетія і Самегрело.


Читайте також:

Відпочинок в Грузії: що потрібно знати туристу? 

Відпочинок в Грузії: що відвезти з собою 

Подорож по Грузії — чарівній країні

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...