• «Русское радио» розірвало контакти з українськими колегами

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Субота, 28 червня 2014 року

Російська радіостанція «Русское радио» заявила про розірвання всіх договорів з українською тезкою «Русское радио ― Украина» через спонсорування останньою української армії.

Програмний директор російської радіостанції «Русское радио ― Евразия» Роман Ємельянов заявив в ефірі Lifenews, що вони жорстко засуджують «Русское радио ― Україна» за збір амуніції для української армії.

«„Русское Радио“ споконвіку було радіостанцією розважальною, музичною, і ніколи не ставило якісь політичні дії на перший фронт. У зв'язку з політичною акцією „Русское Радио — Украина“ на підтримку української армії ми рішуче заявляємо, що не маємо жодного відношення до тезки-радіостанції „Русское Радио“ в Україні. Це ні наша філія, ні наша донька і ні якесь наше відділення. Єдине, що нас пов'язувало до цього моменту ― це договір з поставки музичного контенту», ― сказав Ємельянов.

Він додав, що через «провокації проти „Русское Радио“ і проти самого слова, яке присутнє у назві радіостанції, „Русское Радио“ Росії прийняло рішення про категоричне припинення будь-яких відносин з радіостанцією „Русское Радио — Украина“».

Нагадаємо, «Русское радио ― Украина» з 25 травня до 25 червня провело акцію на підтримку українських військових «Захисти армію ― вона захистить тебе». За умовами програми, кожна 10-а гривня, зароблена на продажі реклами за цей період, була спрямована на покупку амуніції для українських військових.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...