• Печери Ізраїлю внесли до списку культурної спадщини ЮНЕСКО

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Неділя, 29 червня 2014 року

Систему печер на схилах пагорбів Єрусалиму визнали Об'єктом всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, повідомляє NTD. У цих печерах під час повстань проти Римської імперії колись ховалися іудеї.

Печери, за описом ЮНЕСКО, являють собою місто під містом. Використовувалися вони більше 2000 років тому, з Залізного віку і до початку Хрестових походів. Система печер показує унікальну техніку спорудження підземних тунелів, що існувала в той час.

Куратор пам'ятки Шарон Таль каже, що вони дуже пишаються тим, що їхню пам'ятку визнала організація ЮНЕСКО.

«Ми віримо, що завдяки цьому ще більша кількість людей за межами Ізраїлю дізнається про це місце, і що цю дивовижну систему печер приїде подивитися багато туристів», — сказав він.

Спочатку печери створювали як місце укриття. Але пізніше в них почали виробляти масло і розводити голубів. Також там облаштовували стайні і зводили цистерни для зберігання води.

Нагадаємо, що для поїздки в Ізраїль українцям не потрібно оформлювати візу. Крім того, завдяки діючому лоукосту квитки на літак до цієї країни досить дешеві — так, якщо сьогодні купувати квиток на політ у середині липня до Тель-Авіву, то він буде коштувати всього 1185 грн.


Читайте також:

Торік Ізраїль відвідала рекордна кількість українців

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...