• До земельної комісії Київради потрапили забудовники

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Понеділок, 30 червня 2014 року

У голови комісії Київради з питань містобудування, архітектури та використання землі з'явилося три заступники, причому всі — великі забудовники. Про це написала у своєму блозі на «Українській правді» учасниця руху «Стоп цензурі» та журналіст Наталія Соколенко.

Зокрема, серед заступників виявився член партії «УДАР» Максим Микитась, який є президентом будівельної корпорації «Укрбуд»; соратник колишнього мера Омельченка Петро Шилюк — президент Будівельної палати України та керівник будівельної компанії, створеної на основі одного з підрозділів Київміськбуду; а також екс-регіонал Сергій Левада — бізнес-партнер Василя Горбаля, з яким спільно у 2012 році володів ТОВ «Українська інвестиційно-інжинірингова компанія».

Депутат міськради Києва і колишній опозиційний активіст Ігор Луценко повідомив на своїй сторінці Фейсбук, що сьогодні Віталій Кличко підписав меморандум із селищем Коцюбинським і Київською обладміністрацією, згідно з яким погоджено відчуження величезної території Києва на користь Коцюбинського. Луценко сказав, що буде офіційно звертатися до мера столиці і закликати його не віддавати ці землі забудовникам.

Відзначимо, перед виборами Віталій Кличко обіцяв виділяти гроші на реставрацію пам'яток і заборонити висотне будівництво в центрі.

На сайті «Збережи старий Київ», громадянської ініціативи по боротьбі з протиправними забудовами у списку «гарячих точок» значиться 45 ділянок на карті Києва і більше 30 компаній, які причетні до сумнівних процедур землевідведення.

За словами Ігоря Луценка, засновника цієї ініціативи, таких «гарячих точок» у столиці набагато більше, а відстежити і порахувати всі просто фізично неможливо.

Тим часом, як повідомляла «Велика Епоха», активісти днями зупинили реконструкцію Гостиного двору,

який хотіли переробити під торгово-розважальний центр. Київський апеляційний адміністративний суд визнав виділення землі забудовнику Гостиного двору в Києві під реконструкцію неправомірним.


Читайте також:

Старовинні особняки Києва: Печерськ

Пам'ятники Києва в небезпеці

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...