• Краматорчанам Аваков не дозволив знести пам'ятник Леніну

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 8 липня 2014 року

Напередодні, 7 липня о 19.00, активісти Краматорська хотіли знести пам'ятник Леніну, проте міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков не дав «добро». Сказав: «Час не підходящий», повідомляє група «Братство.info» в Вконтакте.

У соцмережах з цього приводу з'явилися численні коментарі обурених користувачів.

«Кращого моменту просто не придумаєш, коли звільнили місто від сепаратистів, і у суспільстві переможний настрій. Мабуть, відповідний час буде, коли Краматорськ знову опиниться під комуністами і регіоналами, і з общини, яка прийде наступного разу зносити пам'ятник кату, можна буде заарештувати кілька патріотів», ― прокоментував Тарас Кружко в Вконтакте.

Користувач Вадим Барков написав у групі «Краматорськ» на Facebook: «Отже, ідол стоїть, і продовжує отруювати серце, кров і думки Краматорська. Це не поразка. Це хоч і маленька, але перемога. Ми усвідомили, що нам робити... Ми не заспокоїмося, поки не приберемо це більмо в оці і не зробимо Краматорськ містом „для нас“ і містом нашої гордості! Ми побачили, що нам заважає, і чого ми хочемо! Ідола ми приберемо, я в цьому ні секунди не сумніваюся! І центральна площа буде площею нашої гордості за наше місто!»

На сторінці Авакова на Facebook читачка Юлія Бабич нагадала вчора міністру і щодо пам'ятника Леніна, який збиралися знести у Харкові: «Арсен Борисович! До речі, що з приводу пам'ятника Леніна, який до цих пір охороняють на площі першої столиці України (у Харкові)!»

Тим часом, вчора невідомі активісти знесли комуністичного ідола в Білозерці Херсонської області, не дочекавшись рішення місцевої влади.

«Херсонська область позбулася ще однієї „спадщини“ тоталітарного минулого. Українські активісти, втомившись чекати рішення влади, приїхали у Білозерку і власними силами демонтували пам'ятник Леніну. Міліція не перешкоджала народному волевиявленню», ― йдеться в повідомленні «Типовий Херсон».


Читайте також:

Пам'ятник Леніну в Харкові можуть «сховати»

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...