• На Хрещатику показали тортури, яких зазнають жертви репресій

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Вівторок, 1 липня 2014 року
Цими вихідними на Хрещатику перехожі могли побачити незвичну в сучасному світі картину: закривавлена людина сиділа у маленькій клітці, що обмежувала її рухи і не давала випрямитись. Таке видовище було покликане звернути увагу на ще більш жорстокі та нелюдські тортури, які відбуваються в сучасному Китаї.

Обливання крижаною водою, катування електричними палицями, забиття до напівсмерті і навіть вилучення здорових органів у в’язнів для продажу — ось далеко не повний список жахіть, з якими стикаються послідовники Фалунь Дафа у китайських тюрмах. 28 червня українські послідовники Фалунь Дафа провели акцію, в якій намагались показати, що переживають їхні однодумці в цій комуністичній країні, де проти них розв’язали такі жорстокі репресії.

Кожні три дні у китайській тюрмі через тортури і нелюдське поводження помирає один практикувальних Фалунь Дафа. За даними ООН, у 60% випадків тортури в ув’язненні в КНР застосовуються саме до послідовників Фалунь Дафа.

На Хрещатику українські прибічники цього духовного вчення показували вправи, за виконання яких в Китаї можна поплатитись життям, а також говорили про принципи практики, яким вони слідують — Істину, Доброту, Терпіння. Всі вони були одягнені в біле, що на Сході символізує жалобу та смуток.


Репресії Фалунь Дафа у Китаї почались після того, як це духовне вчення отримало надзвичайну популярність і стало дуже розповсюдженим. Через страх втратити ідеологічний контроль над людьми тодішній голова компартії Цзян Цземінь віддав неофіційне розпорядження «опорочити репутацію [практикуючих Фалуньгун], розорити їх фінансово і знищити фізично».

Послідовників Фалунь Дафа в ув’язненні піддають жорстокому психологічному тиску, були зафіксовані випадки застосування до них препаратів, що руйнують психіку, і навіть використання їхніх здорових тіл як банків життєво важливих органів. В результаті вилучення печінки, серця, роговиці, легень, нирок, послідовники практики помирали, а тіла були спалені у крематоріях для приховування доказів.

Втім, практикувальники Фалунь Дафа пройшли через майже 15 років репресій і не зреклися своїх переконань. Їхніх прибічників у Китаї стає все більше — люди бачать, що це духовне вчення справді змінює людину у кращий бік.

«Зрештою добро переможе зло», — вірять послідовники Фалунь Дафа і їхні прибічники, і закликають людей підтримати тих, хто в наші дні потерпає від переслідування у комуністичному Китаї.


Читайте також:
Китайський режим переживає кризу
Комунізм — що це в дійсності: Дев'ять коментарів про комуністичну партію
Яскраве дійство в українсько-китайському стилі під дощем: презентація Фалуньгун
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...