• Надія Савченко та її сестра досі перебувають у полоні

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 7 липня 2014 року

У той час як від терористів один за одним звільняють міста Донбасу, чимало військовополонених перебуває в заручниках у терористів.

Пілот вертольоту Мі-24 Надія Савченко досі в полоні у представників так званої Луганської народної республіки. Більше того, в полоні перебуває і її молодша сестра Віра, повідомляє «Сегодня» з посиланням на слова їхньої матері Марії Савченко.

Віра також працювала в зоні АТО — вона як медик-волонтер виносила поранених з поля бою і надавала їм медичну допомогу.

«Я переживаю за своїх доньок, але нічим не можу їм допомогти», — говорить жінка.

«Її [Надію] не відпускають і жодної інформації від неї немає, — говорить жінка. — Влада говорить, що намагається її повернути додому, але мені не повідомляють нічого про її долю».

Раніше українську льотчицю хотіли обміняти на 4 захоплених у полон бойовиків, яких запросили терористи. Із відновленням активної фази АТО переговори зірвались. Наразі місце перебування старшого лейтенанта Надії Савченко та її сестри Віри невідоме.

Льотчиця була захоплена у полон під містом Щастя в Луганській області, коли надавала допомогу одному з поранених товаришів. Протягом кількох місяців вона брала участь у бойових діях на сході у складі батальйону «Айдар».

Пілот вертольота Мі-24 стала відома після оприлюднення відео, на якому її як полонену піддають допиту. Надія Савченко — киянка, навчалась на модельєра-дизайнера, потім журналіста, а пізніше вступила на службу до Збройних сил України.


Читайте також:

Жителям Краматорська знову включать українські канали


Відео Військового телебачення України про льотчика Надію Савченко, зняте у 2009 році.

   

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...