• Гарячої води в Києві нема більш ніж у 2 тис. будинків

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 7 липня 2014 року

У більш ніж 2 тисячах багатоквартирних житлових будинків у Києві немає гарячої води. Причини відключення — сезонні випробування тепломереж, їхня реконструкція, ремонтні роботи, і рідше — через аварії.

Через проведення гідравлічних випробувань тепломереж найбільше будинків було відключено у Солом’янському районі — 1145 будинків залишається без гарячої води, трохи менше у Шевченківському — 429, ще 23 в Голосіївському районі і 14 — в Оболонському, повідомляють «Комментарии» з посиланням на прес-службу «Київенерго».

В результаті проведення реконструкції — заміни тепломереж — від гарячого водопостачання відключені 175 будинків у Голосіївському, Дарницькому, Деснянському, Оболонському, Печерському, Подільському, Солом’янському та Шевченківському районах.

Без гарячої води в результаті аварій залишається 288 користувачів. Найбільше — у Шевченківському районі (93), у Дніпровському районі (79), Голосіївському (38), Дарницькому (36), в Подільському (24). В інших районах через пошкодження мереж відключені одиниці користувачів.

Ще 154 будинки відключені від гарячої води через проведення ремонтних робіт в рамках підготовки до опалювального сезону. Так, гарячої води не мають мешканці 57 будинків у Шевченківському районі, 47 — у Голосіївському районі, 30 — у Дарницькому, 7 — в Оболонському, 5 — у Святошинському і по 4 — у Печерському та Солом’янському районах.


Читайте також:

ЖЕКи Києва перестали бути посередниками послуг

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...