• Півсотні автомобілів чиновників передадуть Збройним силам

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 28 липня 2014 року

У Державному управлінні справами (ДУС) повідомили, що мають намір передати на користування Збройним силам 53 автомобілі зі свого автопарку. Раніше ці авто належали вищому партійному начальству.

Про це написав керівник Державного управління справами Сергій Березенко на своїй сторінці на Facebook. Загалом автопарк планують значно скоротити.

«Зараз відібрано 53 автомобілі, які в цілком пристойному стані, ми їх передаємо Збройним Силам. Решту зайвих автомобілів можна продати з аукціону, що зменшить витрати ДУС на їхнє обслуговування, залишимо лише кілька чергових автомобілів для центральних відомств. В умовах війни чиновники не мають право на розкіш», — пише Березенко.

Загалом автопарк чиновників, що розміщується на Петрівці, налічує 352 автомобілі різного класу. Частина з них — ретро-авто, а частина вже не придатна для використання.

Березенко повідомив, що попередні чиновники користувались власними супер-карами, які обслуговувались за рахунок ДУС. Із переданням частини автомобілів Збройним Силам і продажом решти незадіяних у роботі, ДУС планує значно скоротити витрати на утримання цих авто.


Читайте також:

Яка марка авто найпопулярніша в Україні?

Кількість податків скоротиться майже втричі

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...