• Терористи в зоні АТО намагаються перегрупуватись

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Середа, 23 липня 2014 року

Терористи в зоні проведення АТО намагаються перегрупуватись і укріпитись для оборони, повідомляє Дмитро Тимчук, голова групи «Інформаційний Супротив».

За його словами, ситуація в зоні АТО залишається дуже напруженою. Вночі терористи обстрілювали з мінометів та стрілкової зброї позиції українських військових в районі населеного пункту Авдіївка, обстрілювали також позиції біля Донецького аеропорту — з мінометів та «Градів». Обстріл з «Градів» вівся також і з російської території.

Бойовиками здійснювались спроби взяти під контроль прикордонні пункти «Успенка», «Маринівка» та «Дьяково». Українські військові відкривають вогонь у відповідь та тримають позиції, відбиваючи всі атаки, однак, за словами Тимчука, все ж «перебувають у дуже складній ситуації».

Терористи, яких сили АТО витіснили із ряду міст та населених пунктів Донеччини і Луганщини, групуються і намагаються організувати оборону в Луганську, Донецьку (ближче до центра міста), Горлівці, Авдіївці, а також Алчевську, Перевальську, Дмитрівці, Іловайську, Торезі та Сніжному.


Читайте також:

Святкування 23-ї річниці незалежності України: які плануються заходи

Металургійні комбінати Ахметова можуть зупинитися

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...