ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Де проведуть літні канікули герцог Кемриджський та його дружина

Велика Епоха
Молода сім’я герцога Кембриджського Вільяма та його дружини Кейт вирушає на літній відпочинок до свого замку у Шотландії.

Герцог Кембриджський Вільям, герцогиня Кембриджська Кетрін та принц Джордж, 25 квітня 2014 року. Фото: Chris Jackson/Getty Images
Герцог Кембриджський Вільям, герцогиня Кембриджська Кетрін та принц Джордж, 25 квітня 2014 року. Фото: Chris Jackson/Getty Images
Вільям та Кейт вперше поїдуть на відпочинок до замку зі своїм сином принцем Джорджем Кембриджським, який народився рік тому — 22 липня 2013 року.

Замок Балморал був побудований у ХІХ столітті. Ділянка землі, що належить королівській сім’ї, має площу в 50 тисяч гектарів: на ній є ліс, парк, а також сільськогосподарські угіддя. Поруч із замком є річка та невеликий пляж.

У замку Балморал проводив літні канікули, коли був маленьким, герцог Кембриджський Вільям. Членів монаршої родини там обслуговує близько 100 чоловік персоналу.

Однак, як пишуть британські ЗМІ, молода сім’я не надто залежить від обслуги, і молода герцогиня Кембриджська Кетрін навіть час від часу сама щось готує для чоловіка і рідних. Для цього вона пройшла кулінарні курси у Лондоні.


Читайте також:
Принц Вільям закликав знищити королівську колекцію слонової кістки