• Усім бійцям АТО надали статус учасників бойових дій

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Четвер, 17 липня 2014 року

Усім громадянам України, що задіяні в АТО, надано статус учасників бойових дій, згідно з законом, який підписав президент України Петро Порошенко.

Закон називається «Про внесення змін до статті 6 Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту“». Про це повідомила прес-служба глави держави.

Так учасниками бойових дій визнано військовослужбовців (резервістів та військовозобов’язаних) та працівників Збройних сил, Служби безпеки України, Нацгвардії, Служби зовнішньої розвідки, Держприкордонслужби, осіб рядового і керівницького складу Міністерства внутрішніх справ, військовослужбовців Міністерства внутрішніх справ, Держслужби спецзв’язку та захисту інформації, Управління держохорони та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, що захищали суверенітет, незалежність та територіальну цілісність України, брали участь в антитерористичній операції.

Відзначимо, раніше військовослужбовці Міноборони, Держприкордонслужби, Управління держохорони України та цивільні спеціалісти Міноборони не мали право отримувати статус учасників бойових дій.Читайте також:

Кабмін виділив 32 млн гривень сім’ям загиблих військових

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...