• Який відсоток українців прагне зближення з Митним союзом — опитування

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 14 липня 2014 року

Соціологічне дослідження, яке проводили фахівці Центру Разумкова,  показало, який відсоток українців хотіли б зближення з Митним союзом, а який — з Європейським.

Результат опитування більш ніж 2 тисяч респондентів у різних регіонах країни показав, що на сході України трохи переважає підтримка Митного союзу, а на заході панують абсолютно проєвропейські настрої.

Так, 46,8% опитаних громадян сходу висловились про те, що Україна має зближатись із Митним союзом, 35,2% — із Європейським, 18% жителів тих регіонів не визначились із відповіддю.

На заході ж 94,7% підтримали зближення з ЄС, сказали, що важко відповісти 4,6%, а висловились за зближення з Митним союзом лише 0,7%.

Схожі настрої панують і у центральній частині України. Тут зближення з ЄС підтримали 72,1% опитаних, з Митним союзом — 8%, не визначились із відповіддю 19,9% респондентів.

У південних областях настрої виявились не такі проєвропейські, як у центральній Україні, однак підтримка зближення з ЄС тут переважає. 41,9% опитаних висловились за зближення з ЄС, 29,3% — з Митним союзом. Що цікаво, на півдні виявилось найбільше громадян, які не змогли дати відповідь на питання, до якого інтеграційного об’єднання повинна прагнути Україна в перспективі — таких тут майже третина, 28,8%.

Соціологічне дослідження проводилось із 6 до 11 червня 2014 року, похибка не перевищує 2,3%.


Читайте також:

США вкладатимуть гроші у відбудову Донбасу

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...