• У Слов'янську та Краматорську відновлюють життєдіяльність, розмінування об'єктів триває

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 8 липня 2014 року

У Слов'янську та Краматорську відновлюють життєдіяльність, розмінування об'єктів триває

До всіх звільнених міст, де велася антитерористична операція, завозиться вода, продукти харчування та медикаменти. Одночасно триває розмінування доріг, комунікацій і об'єктів інфраструктури, повідомляє спікер інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко.

Відновлене енергопостачання насосних підстанцій, що подають воду у Слов'янськ, Краматорськ, Дружківку і Костянтинівку.

Подано напругу і на обладнання слов'янської теплоелектростанції. 8―9 липня відновлять роботу підстанції Слов'янськ-Північна, яка подає електроенергію в Слов'янськ. Повне ж відновлення високовольтних ліній, які живлять підйоми каналу «Сіверський Донець―Донбас» здійснять в найближчі дні, повідомляє прес-служба ДТЕК-Донецькобленерго.

За словами заступника міністра енергетики Вадима Уліда, на відновлення важливих об'єктів життєдіяльності в зоні завершення антитерористичних операцій мобілізована комунальна техніка з усієї України.

Водночас працівники Укртрансінспекції і Укрзалізниці проводяться відновлювальні роботи на залізничних станціях Красноармійськ, Сватове і Барвінкове. Сапери розміновують 30-кілометрову ділянку залізничної колії під Слов'янськом.

Тим часом, до Краматорська і Слов'янська з Києва станом на 7 липня надійшло 57 млн грн (з 251 млн грн необхідних) на виплати пенсій, соціальних допомог тощо, повідомляє прес-служба секретаріату КМУ.


Читайте також:

Для переселенців із зони АТО організували паспортний сервіс

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...