• У Слов’янську відновлюють подачу електроенергії та рух поїздів

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Неділя, 13 липня 2014 року

У звільнених містах на Донбасі намагаються відновити умови для життя — в багатьох районах Слов’янська вже з’явилось електропостачання, відновлюють і залізничне сполучення.

Світло з’явилось у жителів центральної частини міста, в мікрорайоні Артема, у двох міських лікарнях, на хлібзаводі, в СБУ та міськвиконкомі, повідомляється на сайті ДТЕК Донецькобленерго.

Енергетики відновили роботу ліній електропередач і підстанцій, які були пошкоджені. Зокрема, відновлена високовольтна лінія електропередачі Бантишево-Райгородська, а також підстанція Слов’янськ-Північний, яка була пошкоджена 4 червня 2014 року під час бойових дій.

Напругу подали на 72 трансформаторні підстанції міста.

«Весь час, поки йшли бої, ми навіть не могли робити огляд пошкоджених мереж, але готували обладнання та матеріали для ремонту. Тому, щойно фахівці Державної служби надзвичайних ситуацій розмінували територію, ми приступили до відновлення. Енергетики працювали весь дозволений комендатурою міста час», — говорить Олексій Сидоренко, гендиректор ДТЕК Донецькобленерго.

Найближчим часом у компанії обіцяють відновити електропостачання і інших населених пунктів Донецької області.

Південна залізниця у свою чергу відновлює залізничне сполучення із містом. Зокрема, відновив рух приміський електропоїзд №6289 Лозова-Слов’янськ. Із 9 липня 2014 року такий електропоїзд, що курсує за маршрутом Харків-Пасажирський—Лозова—Слов`янськ—Лозова—Харків-Пасажирський, буде ходити щоденно.

Нагадаємо, з початку травня у Донецькій області було скасовано рух 33 приміських поїздів. Було обмежено маршрути 19 приміських поїздів у регіоні.


Читайте також:

У Слов'янську та Краматорську відновлюють життєдіяльність, розмінування об'єктів триває

Для «біженців» із зони АТО пустили безкоштовний потяг

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...