• Кримчан, що вийшли з тюрем, не пускають на півострів

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Неділя, 13 липня 2014 року

До Криму не може в’їхати значна кількість кримчан, які відбували покарання у тюрмах Херсонщини і були нещодавно звільнені за амністією.

Загалом має бути звільнено 700 чоловік, багато з яких є мешканцями Криму, повідомляє «Укрінформ» з посиланням на міського голову Херсону Володимира Миколаєнка.

«Уже є перші приклади, коли люди виходять без паспортів. І з довідками перетинають кордон (із Кримом — авт.). Російські війська їх на територію Криму не пускають, тому вони набувають статусу біженців і залишаються тут, на Херсонщині», — говорить Володимир Миколаєнко.

За словами чиновника, такі люди не мають паспортів. При собі у них є лише тюремні довідки, і місцева влада має знаходити їм притулок. Є побоювання і щодо того, що звільнення такої значної кількості громадян може позначитись на криміногенній ситуації у Херсонщині, якщо вони не зможуть виїхати з регіону.

«Ми звернулися у виконавчі органи, а також до Кабінету Міністрів України з проханням, з вимогою втрутитися у цю ситуацію», — говорить Миколаєнко.


Читайте також:

У Слов'янську та Краматорську відновлюють життєдіяльність, розмінування об'єктів триває

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...