• Мін'юст подав судовий позов про заборону КПУ

  • Анна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 8 липня 2014 року

Міністерство юстиції подало судовий позов щодо заборони Комуністичної партії України відповідно до Закону «Про політичні партії».

Розпочати судовий процес спонукала величезна кількість документів, наданих міністерству правоохоронними органами країни, повідомляє прес-служба КМУ

«За результатами аналізу величезної кількості доказової бази щодо протизаконних дій Комуністичної партії України, яку надали Міністерству юстиції правоохоронні органи, сьогодні мною був підписаний позов про ліквідацію КПУ і поданий до Окружного адміністративного суду Києва», ― заявив міністр юстиції України Павло Петренко на брифінгу в Будинку уряду 8 червня.

Він зазначив, що позов, до якого додано 129 аркушів письмових доказів і відеоматеріалів, суд зареєстрував.

Глава відомства пояснив, що судовий процес щодо заборони КПУ розпочато на підставі антиконституційної діяльності комуністів, їхньої підтримки сепаратистів і терористів на Донбасі, підтримки військової агресії Росії щодо захоплення Криму, через заклики до зміни територіальної цілісності України, організацію сепаратистських мітингів, фінансування, озброєння і матеріальне забезпечення терористичних організацій (ДНР і ЛНР) на сході країни.

«Всі ці факти були зафіксовані СБУ та органами прокуратури. Ми впевнені, що з такою доказовою базою наша позиція юридично дуже сильна. Ця політична сила має бути ліквідована», ― висловив переконання Павло Петренко.

Слідом за юридичною ліквідацією КПУ як політичної сили буде поставлено питання і про заборону символіки, зареєстрованої компартією, додав він.


Читайте також:

ЛНР подякувала комуністам за гроші та гуманітарну допомогу

Мін'юст України вживе заходів щодо заборони КПУ

Леонід Кравчук радить українцям читати «Дев'ять коментарів про комуністичну партію» 

Комунізм — що це в дійсності: Дев'ять коментарів про комуністичну партію

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...