• Київський прокурор закликає негайного розчистити Майдан

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Четвер, 10 липня 2014 року

Прокурор міста Києва Сергій Юлдашев зажадав, щоб київська влада негайно почала звільняти від мітингувальників столичний Майдан Незалежності, пише «Укрінформ».

Він сказав, що звернувся до керівника ГУМВС України в місті Києві Юрія Мороза та мера столиці Віталія Кличка, попросивши їх негайно розблокувати захоплені адміністративні будівлі та транспортні комунікації в центрі Києва. Юлдашев додав, що при цьому слід забезпечити особисту безпеку громадян та захистити їхні права та свободи.

За його словами, на території Майдану криміногенне становище вкрай напружене.

Прокурор наголосив, що лише з квітня поточного року в Печерському райуправлінні міліції зареєстрували 4 факти, коли громадянам були заподіяні тілесні ушкодження зі смертельними наслідками, а також більше 10 розбійних нападів.

Він сказав, що загалом із 20 лютого в центрі Києва зареєстровано більше 158 кримінальних проваджень за фактами порушень громадського порядку, пов’язаних із тим, що була завдана шкода життю та здоров’ю громадян, були скоєні тяжкі та особливо тяжкі злочини.

За його словами, донині заблоковані: 2-й корпус готелю «Козацький», Міністерство аграрної політики України, Головпоштамт, Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення, ПАТ «Київпроект», Головне управління містобудування КМДА, Спілка архітекторів України, «Жовтневий палац», Національна музична академія, п’ятий та шостий поверхи готелю «Дніпро», а також 6 і 7 поверхи Укрпрофспілки тощо.

Юлдашев заявив, що якщо найближчим часом у центрі Києва не відновлять правопорядок, то це може призвести до того, що громадськість негативно оцінюватиме діяльність правоохоронних органів.

Раніше, 9 липня, Генеральний прокурор Віталій Ярема сказав, що не виключає силового звільнення Майдану Незалежності, оскільки нинішня ситуація, за його словами, дискредитує «Майдан гідності».


Читайте також:

Кличко хоче відновити рух на Хрещатику

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...