• Киянин продає в Інтернеті «зуби динозавра»

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Субота, 12 липня 2014 року

У Києві з'явилися оголошення, в яких пропонується купити зуби стародавніх мамонтів, акул і навіть спинозавра, якому 100 мільйонів років. Продавці запевняють, що товар справжній, пише «Сегодня». 

Зуб мамонта киянин Ілля пропонує лише за 1000 грн. Він каже, що стародавні кістки йому подарував батько. Продавець пише: «Мені потрібні гроші, і я вирішив його продати. Не сумнівайтеся — зубчик справжній. Важить він 1 кг 225 г. Стародавня реліквія».

Він із задоволенням погоджується зустрітися, але документів, які підтвердили б справжність зуба, у нього немає.

Пропонують в Інтернеті купити і зуб найбільшої в історії акули Мегалодон. В оголошенні зазначається, що це хижак, який жив близько 10 мільйонів років до н.е. і сягав не менше 10 метрів завдовжки. Продається його зуб за 1800 грн.

«Зуби справжні, їх знаходять жителі Африки, потім обробляють і надсилають нам», — сказав продавець Ілля.

За його словами, вони продають ці зуби дешевше, тому що у них є невеликі дефекти, а зуби такої акули в хорошому стані коштують від 8000 доларів.

Він був згоден скинути ціну на 200 гривень, пише «Сегодня», і на додачу запропонував зуб спинозавра (шипастого ящура) — одного з найбільших в історії динозаврів, який жив близько 100 мільйонів років до н.е. За словами продавця, вартість його всього 400 грн. Завозять ці зуби в Україну з Марокко, де їх знаходять місцеві мешканці. Продавець сказав, що документів у них немає, але клієнтів є чимало.

«Деякі беруть їх як талісмани або незвичайні подарунки для коханих», — сказав він.

У міліції зазначили, що оскільки документів немає, цим продавцям вірити небезпечно, і, можливо, це аферисти, які зістарили звичайні кістки. Якщо ж це артефакти, завезені контрабандно, то вони підлягають вилученню, повідомили в міліції.


Читайте також:

Серед українців є бажальники продати душу

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...