• З козаком Майдану Михайло Гаврилюком усе гаразд

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 11 липня 2014 року

Інформація про взяття в полон козака, героя Майдану Михайла Гаврилюка не підтвердилася. Зараз він перебуває в зоні АТО, на території, що підконтрольна українським силам, повідомляє головний редактор «Цензор.Нет» Юрій Бутусов.

«Я зв'язався з підрозділом, в якому знаходився Михайло. Офіцер, який був на зв'язку, сказав, що йому (Гаврилюку) дійсно загрожувала небезпека, адже він, як справжній козак, не хоче сидіти в тилу. Зараз з Гаврилюком все гаразд. Він знаходиться на території, що підконтрольна українським силам. Як тільки приїде до базового табору, віддзвониться», ― написав Бутусов на своїй сторінці у Фейсбук.

Днем раніше видання «Чернівецький промінь» повідомляло з посиланням на власні джерела, що Гаврилюк потрапив у полон на території Донецької області, коли з товаришами свого Козацького батальйону віз гуманітарну допомогу в Слов'янськ.

Нагадаємо, буковинський козак Михайло Гаврилюк був учасником київського Майдану. Під час військових протистоянь 22 січня на вулиці Грушевського його захопили в полон «беркутівці». Добровольця четвертої козацької сотні самооборони Майдану побили і піддали тортурам, роздягнувши на 20-градусному морозі.


Читайте також:

Вже 27 лікарів-волонтерів постраждали на Грушевського

Опозиція відловлює в Києві «тітушок»

25 січня на Грушевського знов були сутички

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...