• Правила дорожнього руху в Україні знову планують змінити

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 21 липня 2014 року

Правила дорожнього руху в Україні знову можуть змінити — ДАІ підготувала деякі нововведення, які планує обговорити із громадськістю.

Пропонують внести зміни до Закону України «Про дорожній рух» — фактично прийняти його нову редакцію. Правила дорожнього руху хочуть зробити одним із розділів Закону. Це захистить їх від внесення «не завжди ефективних, не завжди дочасних змін, які роблять їх незрозумілими», говорить заступник начальника департаменту ДАІ Сергій Будник.

До прикладу, якщо нововведення будуть прийняті, за порушення правил дорожнього руху водіям будуть нараховувати штрафні бали, повідомляє «Автоцентр».

«Ми пропонуємо ввести відповідальність за повторюваність порушення. Скажімо, якщо водій тричі скоїв одне й те саме порушення, його будуть позбавляти прав на керування на три місяці», — говорить Сергій Будник. Якщо ж повторюваних порушень буде більше, розглядатиметься питання про позбавлення такого водія прав на керування транспортним засобом.

Крім того, ДАІ пропонуватиме зробити обов’язковим для пішоходів носіння одягу зі світло відбивальними елементами. За словами фахівця, подібне введення в Естонії дозволило скоротити кількість смертей дітей-пішоходів на 70%.


Читайте також:

ДАІ пояснила, що не контролюватиме оплату парковки

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...