• У звільнених в ході АТО містах - важка криміногенна обстановка

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Субота, 19 липня 2014 року

У звільнених від терористів містах і селищах Донбасу спостерігається високий рівень злочинності. Про це напередодні повідомив керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук на своїй сторінці в Facebook.

«Силовики констатують, що у звільнених від терористів населених пунктах, де проходила антитерористична операція (АТО) спостерігається високий рівень криміногенної ситуації. Гори зброї і море боєприпасів. Як їх шукати і вилучати ― незрозуміло. Щоб скоріше повернути ці райони до мирного стабільного життя, потрібна надефективна робота правоохоронців, з якими тут, як відомо, великі проблеми», ― написав він.

У Краматорську, за даними сайту «Подробиці», місцеві жителі нарікають, що начальником Краматорського МВС залишили Віталія Колупая, за якого будівля міліції була здана бойовикам без спроби опору. А головним редактором муніципальної газети «Краматорська правда» призначено журналіста Андрія Шталя, який до втечі бойовиків публікував у цій газеті статті про «патріотичних ополченців» і звірства «хунти». При цьому думки своєї він і зараз не поміняв, пише видання.

За повідомленням прес-служби МВС, в населених пунктах між Ізюмом та Слов'янськом триває робота з відновлення нормальної життєдіяльності та інфраструктури. Сканування же території на предмет закладених мін, вибухівки та вибухонебезпечних речовин завершилося вчора.

Тим часом у містах зони АТО ― Донецьку, Горлівці, Луганську, Антрациті та Сєвєродонецьку зберігається напружена ситуація. Терористи проводять повсюдне мінування доріг, по яких українська армія переміщує підрозділи, техніку і матеріальне забезпечення.

Так, 10 липня поблизу села Червона Зоря в Донецькій області на міні підірвався БТР-80 і БМП-2 сил АТО, 2 військовослужбовців загинуло, 11 отримали поранення.


Читайте також:

Кількість податків в Україні скоротиться майже втричі

Порошенко побував у звільненому Слов’янську

У Слов’янську відновлюють електрику та рух поїздів

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...