• Назвали ймовірну причину катастрофи у московській підземці

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 15 липня 2014 року

Аварія в московському метро не розглядається правоохоронцями як теракт. Вони вважають, що сходження поїзда з рейок носить техногенний характер. Про те саме заявили і в організації «Профсвобода».

Так, голова профспілки Валентин Урусов написав на своїй сторінці у Фейсбук, що голова незалежної профспілки «Метроплітен» Світлана Разіна боролася за безпеку столичного метро останні кілька років. Вона навіть особисто ставила мітки на вагонах червоною фарбою, де була тріснута рама.

«Якщо ви звернете увагу, то на місці, де відкриваються двері, побачите внизу червоні смуги. Це і є вагони де тріснула рама. Проте пан Бесєдін (начальник московського метрополітену) та його оточення вважають не звертати уваги на такі дрібниці. І це лише мала частина проблем, які існують у метро. Профспілку практично задавили за спробу оприлюднити проблеми на підприємстві. Багатьох звільняли за те, що вони відмовлялися ставити браковані частини», ― пише Урусов.

Він також порадив пересадити всіх чиновників з машин у метро.

«Виходить, щоб чиновники почали ворушитися, потрібно щоб хто-небудь загинув або постраждав. Потрібно чиновників рятувати не від дорогих автомобілів, а просто пересадити в метро, щоб вони на роботу і з роботи їздили підземкою. Тоді проблем з безпекою не буде», ― додав активіст незалежного профспілкового руху.

Нагадаємо, сьогодні вранці (о 8.39 по мск) у міському метро Москви на перегоні між станціями «Слов'янський бульвар» і «Парк Перемоги» (Арбатсько-Покровська «синя» лінія) три вагони потягу зійшли з рейок. Слідом за цим сталося зіткнення, коротке замикання, і пішов дим. Від удару перший вагон дуже скожушилося. За останніми даними ІТАР-ТАСС, в результаті аварії загинуло 20 осіб, постраждали 161, 118 госпіталізовані, тисячі евакуйовані.

Зараз в тунелі метрополітену йдуть аварійно-рятувальні роботи, повідомляє прес-служба МНС РФ.


Читайте також:

В Сибіру повінь: постраждали 52 тисячі людей

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...