• Українські військові завдають авіаударів по місцях скупчення терористів

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 1 липня 2014 року

Режим припинення вогню, продовжений президентом України Петром Порошенко до 30 червня, завершений.

Про це він заявив сьогодні у зверненні до народу.

«Ми будемо наступати і очищати нашу землю від терористів, бойовиків, мародерів, всіх тих, хто знущається над мирним населенням, паралізує роботу економіки регіону, зриває виплати, хто підриває залізницю, руйнує водопроводи, і хто позбавив людей нормального мирного життя», ― зазначив президент.

Разом з тим українські військові вже відкрили артилерійський вогонь і завдають авіаударів по стратегічних об'єктах і місцях скупчення терористів, повідомляє «ВВС.Украіна» з посиланням на прес-офіцера АТО Олексія Дмітрашковского.

За його словами, інформацію про об'єкти для нанесення ударів надали самі бойовики, які перейшли на бік української армії.

Ще напередодні ввечері Порошенко зазначив на зустрічі з позафракційними депутатами, що переговори і перемир'я з владою ДНР і ЛНР не дали результату. Тому для наведення порядку на сході країни сили АТО перейдуть до активних антитерористичних дій.

Як повідомляє «Обозреватель» з посиланням на внутрішнє джерело, Порошенко підкреслив, що це буде «війна нового типу» ― сили АТО не вестимуть масових бойових операцій, але терористи понесуть масові втрати.

Нагадаємо, режим двостороннього припинення вогню на Донбасі діяв з 20 до 27 червня 2014 року і в односторонньому порядку продовжений українською стороною до 22.00 30 червня.


Читайте також:

У Донецьку домовились про двостороннє припинення вогню

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...