• Меркель відповіла на «Дякую, пані Ріббентроп»

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 15 липня 2014 року

Канцлер Німеччини Ангела Меркель у телефонній розмові з українським президентом Петром Порошенко сказала, що її висловлювання щодо «прямих переговорів з сепаратистами» витлумачили невірно.

«Висловлювання представника Федерального уряду щодо прямих переговорів з сепаратистами були витлумачені невірно. Ми виступаємо за ідею консультацій Тристоронньої контактної групи у форматі відеоконференції. Сподіваємося, що цей захід буде організований вже завтра», ― цитує прес-служба президента України

Меркель також запропонувала Порошенко розмістити на українсько-російському кордоні інспекторів ОБСЄ і використовувати безпілотні засоби для моніторингу та верифікації кордонів та контрольно-пропускних пунктів.

Двома днями раніше, 13 липня, перед фінальним матчем чемпіонату світу з футболу Ангела Меркель зустрілася з президентом Росії Володимиром Путіним в Ріо-де-Жанейро. Сторони прийшли до думки, що конфлікт на сході України не може бути вирішений військовими методами: необхідно терміново провести прямі переговори між Києвом і сепаратистами у формі відеоконференції.

«Ефективний контроль над українсько-російської кордоном і обмін полоненими є важливими умовами для двостороннього припинення вогню», ― повідомив світовим ЗМІ офіційний представник уряду ФРН Штеффен Зайберт.

Після подібних заяв десятки тисяч користувачів соцмереж влаштували свого роду протестний флеш-моб. Вони наводнили сторінку канцлера на Фейсбук коментарями «Дякую, пані Ріббентроп» («Danke Frau Ribbentrop»).

Нагадаємо, Йоахім фон Ріббентроп був радником Адольфа Гітлера по зовнішній політиці.


Читайте також:

ЛНР подякувала комуністам за гроші та гуманітарну допомогу

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...