• Американські експерти визначили найбезпечніший автомобіль

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Неділя, 3 серпня 2014 року

Модель Volkswagen Golf та його модифікація GTI були визнані в США найбезпечнішими, після того як отримали вищу нагороду Top Safety Pick+, успішно пройшовши краш-тест Американського страхового інституту дорожньої безпеки (IIHS).

Обидві моделі, що обладнані електронною системою запобігання фронтальних зіткнень, впоралися з усіма випробуваннями. Головним з них було зіткнення з так званим деревом або стовпом на швидкості 65 км/год.

Після удару з 25%-м перекриттям водійське місце добре збереглося. При цьому, коли голова водія-манекена зісковзнула з рульової подушки безпеки, спрацювала бокова подушка. У зв'язку з цим манекен не отримав удару у каркас і зовнішні кузовні елементи. Це вказує на низьку ймовірність отримання серйозних травм, наголошується в повідомленні svit24.net з посиланням на висновок IIHS.

Тим часом, Американська дослідницька компанія Stategic Vision оприлюднила топ найякісніших автомобілів поточного року (Total Quality Index). Найвищу оцінку в ньому отримав кабріолет Mercedes-Benz SL (952 бали) пише motor.ru


Читайте також:

Автовишиванки набувають популярності в Україні

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...