• Україна в НАТО: чи підтримують це українці?

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 14 липня 2014 року

Питання про вступ України до НАТО — одне із таких спірних, думки по якому на сході та заході України розходяться. Тоді як жителі сходу у більшості проти вступу України до цієї військово-політичної організації, жителі заходу майже одностайно підтримують вступ до НАТО.

Соціологічне дослідження, яке проводили фахівці Центру Разумкова з 6 до 11 червня 2014 року, показало, що на сході кількість опитаних, які проти вступу України до НАТО, становить 64,2%. На півдні таких також більшість — 57,9%.

Вступ України до НАТО в цих регіонах підтримує меншість — 24,3% опитаних жителів півдня та 21,4% — сходу. Досить великий відсоток і тих, хто не зміг відповісти на це питання, — 17,8% на півдні та 14,4% на сході.

На заході України відповіді виявились протилежними — тут вступ до Північноатлантичного альянсу підтримує абсолютна більшість, 73,4%, а проти виступає лише 7,7%. Не визначились із відповідями 18,9% опитаних.

Жителі центральної частини України виявляють схожу позицію по цьому питанню, але прибічників вступу до НАТО тут все ж менше. 45,8% респондентів вважають, що Україна має стати членом цієї організації, а 29,9% — проти. У центрі України найбільша кількість опитаних вагається із відповіддю — майже кожен третій, 29,9%, не зміг сказати, підтримує він вступ до НАТО чи ні.


Читайте також:

Який відсоток українців прагне зближення з Митним союзом — опитування

Чи хочуть українці бачити російську мову державною

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...